ARCHIWUM

Spotkanie zespołu ds. Salowych

Pomimo nieprzychylnych informacji z Parlamentu ( negatywna decyzja MZ odnośnie dodatków dla Personelu Pomocniczego czy odmowy uczestniczenia przedstawiciela PPwOZ w Sejmowej komisji Zdrowia) nie poddajemy się, pracujemy dalej!

W dniu  13.04.2021 r. O godzinie 19:00 odbyło się spotkanie w ramach prac zespołów. Dzisiaj Koordynator Projektu spotkał się z zespołem ds. salowych (pracowników gospodarczych). W rozmowie oprócz zespołu uczestniczyła  – Liderka Grupy Anna Dajtrowska oraz lider zespołu ds. Związków Zawodowych Krystian Łoziński. Pokrótce omówiliśmy zadania zespołu, plany w ramach projektu oraz o powołaniu Związków Zawodowych.
Zespół Ani działa bardzo prężnie, między członkiniami grupy nawiązała się relacja iście przyjacielska. To napawa optymizmem i jest dobrą wróżbą na owocną współpracę.  

W omawianych tematach poruszyliśmy problem poszczególnych szpitali. Pokazuje to skalę zaniedbań jeśli chodzi o nasze grupy zawodowe.

cześć uczestników spotkania.

Cieszę się, że projekt zyskuje osoby chętne do pracy, mające świadomość jak bardzo nasze działania są potrzebne, nie tylko jako doraźna walka – choćby o dodatek, ale dla przyszłości grup zawodowych z tzw. personelu niemedycznego. Takie zespoły będą funkcjonowały w ramach Związków Zawodowych.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *