Dzieje się!

Protest

7 Czerwca 2021 w godzinach 10:00-12:00 w Całej Polsce odbędzie się organizowany przez Forum Związków Zawodowych protest pracowników Medycznych i Niemedycznych.

Z racji tego, że my, jako projekt związkiem zawodowym nie jesteśmy – postanowiłem, że poprzemy postulaty FZZ – bo mowa jest w nich o medycznych i niemedycznych. Jedynym możliwym sposobem na wyrażenie naszego wsparcia jest przypięcie przypinki z logiem projektu i założenie czarnej koszuli. W żadnym przypadku nie można nam na czas akcji odchodzić od pracy (chyba, że należycie do związku zawodowego  i nie jest on w sporze zbiorowym z pracodawcą). W wolnym, prywatnym dniu możecie robić co uważacie.

Jako projekt wesprzemy dość oficjalnie wydarzenie organizowane przed Centralnym Szpitalem Klinicznym MSWiA w Warszawie przy ulicy Wołoskiej 137  – będzie to spacer medycznych i niemedycznych. Pojawię się tam z naszymi transparentami, koszulką oraz przypinkami. Całe wydarzenie będzie nagrywane – lub będzie Live, oraz będą wykonywane zdjęcia. Całość materiału zostanie opublikowana na naszej stronie internetowej.

Nie wszystkie przypinki dotrą na czas – problem z Pocztą Polską – ale to nie szkodzi, że będziemy mogli przypiąć je w inny dzień. Bardzo Was proszę o przesłanie zdjęć gdzie macie założone przypinki. Wstawię je do galerii poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *