Komunikaty

Nowe Deklaracje Członkowskie

Decyzją Zarządu OMZZ Personelu Pomocniczego w Ochronie Zdrowia wprowadzone zostają nowe deklaracje członkowskie.

Deklarację wypełnić muszą już przyjęci członkowie (zaznaczając aktualizację danych) oraz nowe osoby, które chcą przystąpić do naszej organizacji związkowej (nowe deklaracje).

Dlaczego nowe deklaracje muszą wypełnić już przyjęci członkowie ? Odpowiedź jest prosta. Wiele z tych, które zostały złożone przed 03.02.2023 r. wypełnione były na tyle nieczytelnie, że utrudniło to nam dotarcie np. z SMSami na walne zebranie. 

Jedna, źle odczytana literka może zmienić np. nazwisko, co może utrudnić identyfikację – choćby podczas odpowiadania pracodawcy czy dany pracownik zrzeszony jest naszym związku zawodowym. Dość często odczytane przez nas nazwisko różniło się od tego z przelewu składek. 

Chcemy usystematyzować i usprawnić pracę biurową, aby móc skupić się przede wszystkim na tym, do czego powstaliśmy- walkę o pracowników. 

Co nowego w deklaracjach ? Przede wszystkim trzeba ją wypełnić czytelnie, drukowanymi literami, Poza tym należy podać PESEL lub datę urodzin (mamy sytuację, ze o tym samym imieniu i nazwisku mamy dwie osoby, oraz chcemy zacząć prowadzić statystyki odnośnie średniej wieku w naszych grupach zawodowych). 

 

Deklarację należy przesłać na adres związku do 1.03.2023 r. 

Ogólnopolski Międzyzakładowy Związek Zawodowy
Personelu Pomocniczego w Ochronie Zdrowia
ul. ERAZMA CIOŁKA, nr 15, lok. 303,  01-445 Warszawa

Możecie państwo zebrać deklarację i przesłać je w jednej kopercie. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *