Uncategorized,  Ważne wydarzenia

Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków -statystyki

28.01.2023 odbyło się II Nadzwyczajne Zebranie Członków OMZZ PPWOZ. Na dzień walnego osób z prawem do głosowania było ponad 1526. W pierwszym terminie tj. o godzinie 14:00 zalogowało się nieco ponad 270 osób, co uniemożliwiło nam dalsze prowadzenie obrad. W drugim terminie było już nieco lepiej. 427 osób zalogowanych pozwoliło rozpocząć obrady i wprowadzić konieczne zmiany – w tym przeprowadzić wybory uzupełniające. Wielka radość że udało się doprowadzić do szczęśliwego zakończenia, ale niestety analiza na gorąco, tak jak i teraz – po czasie bez emocji – już nie napawa nas ani radością ani optymizmem.

Napotkaliśmy wiele problemów. Jak np. niewyraźne wpisanie numeru telefonu – co sprawiło, ze sms nie trafił do adresata, ale również brak chęci aby wygodnie, siedząc w fotelu w domu – wziąć udział w ważnym dla nas wydarzeniu i pomóc związkowi zawodowemu. To tym bardziej przykre, że związek nie powstał dla Prezesa – czy zarządu, ale dla związkowców, którzy go tworzą. To Prezes – daje z siebie 110% wierząc, że w takich momentach może liczyć na innych.

Oczywiście wierzyliśmy pod uwagę – wiek naszych związkowców, brak Internetu w telefonie, czy słaby zasięg. Ale nie w takiej skali – biorąc pod uwagę ilość uszczypliwości w komentarzach na FB – wcale nie jest tak źle.

To doświadczenie każe wyciągać daleko idące wnioski – patrząc na zaangażowanie i wpłacanie składek.

Poniższa analiza obejmuje na razie 39/58 placówek. Wnioski wyciągnijcie Państwo sami:

Invalid ShortCode...!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *