Ważne wydarzenia

Oferta specjalna dla naszych związkowców

Szanowni Związkowcy

Serdecznie zapraszam do skorzystania ze specjalnej oferty , dzięki której mają Państwo możliwość nabycia luksusowych pobytów w Holiday Park & Resort z rabatem do 65%! – tylko dla naszych członków i ich rodzin.

Treść oferty :

W ofercie specjalnej są 3 pakiety do wyboru:

BRĄZOWY, SREBRNY oraz ZŁOTY (lub mix)

*Pakiet BRĄZOWY z rabatem do 60%:

Terminy realizacji pobytu:01.01 – 15.06 oraz 15.09- 31.12

– 849 zł brutto za 7 dni (6 nocy) – za wszystkie osoby pobytu w apartamencie do 4 osób*(max. obłożenie 3 osoby dorosłe + 1 dziecko)

– 949 zł brutto za 7 dni (6 nocy) – za wszystkie osoby pobytu w domku nadmorskim LUB górskim do 9 osób*(max. obłożenie 6 osób dorosłych + 3 dzieci)

Czas na zrealizowanie voucherów w Pakiecie Brązowym to 5 lat z gwarancją niezmienności ceny w każdym dostępnym resorcie od momentu zakupu

 Dodatkowa możliwość zakupu 4 biletów In Blanco do ZOO Borysew za 62 zł (wartość 236 zł – do wykorzystania w ciągu 3 lat)

*Pakiet SREBRNY z rabatem do 65%:

Terminy realizacji pobytu:01.01 – 30.06 oraz 01.09- 31.12

– 1099 zł brutto za 7 dni (6 nocy) – za wszystkie osoby pobytu w apartamencie do 4 osób*(max. obłożenie 3 osoby dorosłe + 1 dziecko)

– 1249 zł brutto za 7 dni (6 nocy) – za wszystkie osoby pobytu w domku nadmorskim LUB górskim do 9 osób*(max. obłożenie 6 osób dorosłych + 3 dzieci)

Czas na zrealizowanie voucherów w Pakiecie Srebrnym to 5 lat z gwarancją niezmienności ceny w każdym dostępnym resorcie od momentu zakupu

Dodatkowa możliwość zakupu 4 biletów In Blanco do ZOO Borysew za 62 zł (wartość 236 zł – do wykorzystania w ciągu 3 lat)

*Pakiet ZŁOTY z rabatem do 30%:

Terminy realizacji pobytu: 01.01 – 10.07 oraz 20.08 – 31.12

– 2349 zł brutto za 7 dni (6 nocy) – za wszystkie osoby pobytu w apartamencie do 4 osób*(max. obłożenie 3 osoby dorosłe + 1 dziecko)

– 2949 zł brutto za 7 dni (6 nocy) – za wszystkie osoby pobytu w domku nadmorskim LUB górskim do 9 osób*(max. obłożenie 6 osób dorosłych + 3 dzieci)

Czas na zrealizowanie voucherów w Pakiecie Złotym to 3 lata z gwarancją niezmienności ceny w każdym dostępnym resorcie od momentu zakupu.

Dodatkowamożliwość zakupu 4 biletów In Blanco do ZOO Borysew za 62 zł (wartość 236 zł – do wykorzystania w ciągu 3 lat)

Aby zakupić vouchery pobytowe proszę o zgłoszenia zgodnie z procedurą na stronie 14 oferty (w załączeniu)

Podczas zakupu vouchera nie wybieramy konkretnego Resortu ani terminu a jedynie destynacje oraz rodzaj zakwaterowania.

Termin oraz lokalizację wybieramy dopiero w momencie rezerwacji.

Nie ma ograniczeń co do ilości voucherów zakupionych przez jedną osobę.

Ofertę mogą Państwo przekazać rodzinie oraz bliskim, aby również skorzystali z promocji

Vouchery morskie (domki i apartamenty) są uniwersalne tzn. obowiązują w każdym nadmorskim Resorcie

Voucher górski obowiązuje tylko w Resorcie Cieplice Zdrój

Cena oprócz 7-dniowego pobytu (6 pełnych dób hotelowych) obejmuje korzystanie z wszystkich dostępnych atrakcji na terenie resortu, m.in.: zewnętrzny basen z podgrzewaną wodą, zjeżdżalnie, jacuzzi, baseny kryte i sauny (dostępne w 2 resortach Rowy i Pobierowo), brodziki dla dzieci, zewnętrzne i wewnętrzne siłownie, boiska, place zabaw, małpie gaje, zewnętrze parki wodne dostępne w Ustroniu Morskim i Mielnie.

Przez cały dzień odbywają się programy animacyjne dla dzieci i dorosłych.

Dostępne są wypożyczalnie rowerów, salony gier, kawiarnie oraz bistro.

Każdy apartament i domek posiadają kompletnie wyposażony aneks kuchenny.

Istnieje również możliwość wykupienia śniadań i obiadokolacji, które serwowane są w formie bufetu w restauracji w wybranych resortach. 

więcej informacji