Ważne wydarzenia

Popieram Niemedycznych

Od dłuższego czasu oznaczamy nasz wpisy w mediach społecznościowych hasztagiem #popieramniemedycznych oraz #personelpomocniczywspółtworzyochronęzdrowia, #niejestemkosztem. 

W żadnym przypadku nie są to chwyty  marketingowe, które  mają spowodować podbijanie statystyk.  Nie ma również co ukrywać, że dzięki hasztagom możemy dotrzeć z naszymi działaniami do opinii publicznej, mediów, polityków, pracowników ochrony zdrowia. 

Nasza akcja przyjmowana jest z dystansem – bo wiele osób uważa, że to nic nie da, a my uważamy inaczej. Wiemy jaką Internet ma moc – a to właśnie pojawienie się projektu Personel Pomocniczy w Ochronie Zdrowia był początkiem powstania związku. To właśnie działania w mediach społecznościowych zainteresowały media. Dlatego nasze działania są tak ukierunkowane – bez względu na głos malkontentów. Robimy swoje i mocno wierzymy, ze konsekwencja, zaangażowanie pozwoli nam dotrzeć do decydentów. 
Wśród osób, które wsparły naszą akcję #popieramniemedycznych znaleźli się politycy – chociażby Wicemarszałek Sejmu Pan Włodzimierz Czarzasty, Posłanka Marcelina Zawisza z partii Razem, Posłanka Agnieszka Dziemianowicz – Bąk z Lewicy, Poseł Grzegorz Napieralski z Koalicji Obywatelskiej. 

Dziś chcielibyśmy zaapelować do medyków – lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych, fizjoterapeutów, diagnostów, opiekunów medycznych, techników – o wsparcie naszych działań. 

Bez względu na stanowisko jakie piastujemy, bez względu na  grupę zawodową – chodzi nam o Ochronę Zdrowia, pacjentów, nasze miejsce pracy, w którym spędzamy znaczną część naszego życia. 

W pracy nie jesteśmy anonimowi, nie powinniśmy być obojętni

Jak można nas wesprzeć ?

– krótkim filmikiem z opisem #popieramniemedycznych ?
– zdjęciem z wydrukowanym naszym hasłem  ? 

Dziękujemy za wsparcie! 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *