Działalność

Kręcimy Spot…

Jakiś czas temu wspominałem tajemniczo o pomyśle jaki zaświtał mi w głowie (w sumie dwa pomysły, ale jeden jest na razie możliwy do zrealizowania).

Po zabraniu informacji, oraz ludzi, którzy zrozumieli przesłanie jakie chciałbym przesłać w świat – i chcą pomóc ruszamy z realizacją.

– mamy miejsce na plan filmowy
– mamy operatorów kamer
– mamy montażystów
– mamy sprzęt

Za chwilę rozpoczną się prace nad scenariuszem.

Chciałbym aby w przygotowywanym materiale wystąpili prawdziwi medyczni i niemedyczni
– lekarze
– pielęgniarki
– ratownicy
– opiekunowie medyczni
– sanitariusze
– salowi
– sekretarki/ sekretarze / rejestratorzy/ rejestratorki

Generalnie osoby pracujące głownie pracujący na oddziale – materiał nie będzie na tyle obszerny aby przedstawić inne grupy zawodowe (ale i o tym pomyślę)

Z realizacją chciałbym ruszyć w lipcu lub na przełomie lipca i sierpnia. 90 % realizacji jest za darmo dlatego nie mogę zaoferować za to pieniędzy, dlatego rozglądam się za osobami z Warszawy lub okolic no chyba, ze ktoś będzie chciał przyjechać na własny koszt.

Osoby chętne mogą zgłaszać mailowo do połowy czerwca na adres ppwoz2020@gmail.com  – napiszcie czym zajmujecie się w ochronie zdrowia, prześlijcie swoje zdjęcie, podajcie na siebie namiary telefoniczne.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami, którym przekażemy szczegóły projektu.

Pamiętajcie, że celem projektu nie jest doraźne załatwienie sprawy, ale zmiana postrzegania niemedycznych, naszej roli w ochronie zdrowia….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *